Svinčany

Tento projekt zahrnuje 4 stavební parcely, které se nachází na hranici pardubického a chrudimského okresu, v pěkném údolí na úpatí Železných hor, v obci Svinčany.

Co se nachází v obci a okolí?

Naučná stezka Raškovickými lomy, která je dlouhá přibližně 2 kilometry a má hezky zpracované informační tabule pojednávající o historii obce a legendě o zatopeném lomu zvaném Bezedná jáma.

Třešničkou na dortu naučné stezky je rozhledna Barborka, ze které lze za dobré viditelnosti spatřit Železné hory, Orlické hory, Krkonoše a Polabí.

Nachází se zde expozice hornin, ale také pěkné dětské hřiště s dřevěnými hracími prvky, sochami a ohništěm na opékání špekáčků. 

Ovocné sady, kde se prodává ovoce výhradně z vlastní sklizně. Kromě jablečných moštů si tu můžete zakoupit přímo od pěstitele domácí jablka, hrušky, třešně, višně a švestky. Zásoby zde bývají až do května následujícího roku.

Najdete tu i rodinné zahradnictví se širokým sortimentem rostlin a ostatním sortimentem zahradnického náčiní a doplňků. Dále Hostinec Podskalí, fit stezku, a autobusovou zastávku s pravidelným spojem do okolních měst.

Nejbližším městem jsou Choltice s nádherným parkem, mateřskou i základní školou, praktickým, zubním i dětským lékařem, lékárnou, poštou, sportovním areálem a koupalištěm. Kompletní občanská vybavenost je v Přelouči vzdálené 11 km, nebo v Pardubicích vzdálených 16 km.

Vyberte si svou nemovitost

OznačeníDispoziceTyp nemovitostiPlochaPozemekCenaStav
01Pozemek1379 m2Na dotazk prodeji
02Pozemek895 m2Na dotazk prodeji
03Rodinný dům90 m21338 m23 700 000 Kčk prodeji
04Pozemek1349 m2Na dotazk prodeji

Parcela 01

k prodeji

Parcela 02

k prodeji

Parcela 03

k prodeji

Parcela 04

k prodeji

Parcela 03 s rodinným domem​

Na pozemku č. 03 stojí rodinný dům s možností drobného podnikání a další zájmové aktivity, jako zahrádkaření, chovatelství apod. Zastavěná plocha je 257,8 m² a užitná plocha obytných místností přibližně 90 m². Podkrovní prostor půdy nabízí možnost stavebního rozšíření na další obytné prostory. Díky dispozičnímu uspořádání lze v domě vybudovat až 3 bytové jednotky.

Kolem roku 1960 došlo ke stavebním úpravám, byla vybudována koupelna a samostatné WC, a celkově byl dům modernizován v rámci možnosti té doby. Zdivo je cihelné, stropy klenuté, v části tvořené ocelovými nosnými profily plus HURDIS s vrchním podsypem a betonovou krycí deskou na půdě. Krov sedlové střechy je dřevěný trámový, zachovalý s plnými vazbami, střešní krytina pálené tašky pokládané na střešní latě. Okna jsou dřevěná, na verandě jsou nová plastová. Byly přistavěny dvě vstupní verandy a z východní strany i domácí dílna s prádelnou, která je zastřešena pultovou střechou. 

Dům je částečně podsklepen, vytápěn ústředním topením s plynovým kotlem, kotlem na tuhá paliva (záložní zdroj) a je napojen na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod.  Na pozemku se také nachází studna.

Aktuální stav

Návrh vizualizace po rekonstrukci

Dům je určen k rekonstrukci a prodává se ve stavu, v jakém je zachycen na fotografiích. Vizualizace rekonstrukce jsou vytvořeny pouze pro představu možné podoby interiéru.

Financování

Proč financovat s námi?

Vedle nákupu bytu od nás dostanete bezkonkurenční servis.

Pro tento projekt je vybrán hypoteční specialista s bezplatným poradenství pro vyřízení hypotečního úvěru. Máme dlouhodobé zkušenosti s vyřizováním zvýhodněných hypotečních úvěrů a pomůžeme Vám i s prodejem Vaší nemovistosti.

01. Celý proces Vám co nejvíce usnadníme a ušetříme Vám čas a Vaše nervy
03. Zda na hypotéku dosáhnete, Vám sdělíme už na 1. schůzce
05. Máme možnost získat lepší podmínky, než které dostanete přímo na pobočce
07. Dokážeme najít řešení i pokud Vás Vaše banka odmítla
09. Dohlídneme, aby se veškeré termíny byly dodržely a celý obchod tak pro Vás byl bezpečný
02. Porovnáme všechny banky na jednom místě a zdarma

04. Máme přehled o akčních nabídkách a slevách
06. Doporučíme Vám nejvhodnější typ financování přímo pro Vás
08. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás 

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje