Smíchovský klenot

Bydlení s pompézní terasou a zimní zahradou

Lokace

Praha 5

Dispozice

4+kk

Celková plocha

177 m2

Cena

19 940 000 Kč

O nemovitosti

Exkluzivní bydlení na pomezí pražského Smíchova a Radlic v novostavbě z roku 2021.

Tento byt Vám nabídne příjemné, komfortní a klidné bydlení s výbornou dostupností do centra města a zároveň hezké okolí zalesněných svahů nad Radlickým údolím. Přírodní barvy a materiály domu podtrhují půvab okolní přírody.

4+KK o celkové výměře 177,4 m² včetně teras a zimní zahrady, z toho podlahová plocha bytu dle katastru nemovitostí 118 m², dominantní terasa o výměře 45,4 m², druhá terasa o výměře 5,2 m², zimní zahrada o výměře 8,8 m² a sklep o výměře 3,5 m². Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží na jižní stranu s krásným výhledem do zahrady. Vstupní prostorná chodba o výměře 11.2 m² vede do dětského pokoje o výměře 15,1 m², který má vstup na terasu, do 1. koupelny s vanou a WC o výměře 7 m² a do hlavní části – obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře 41,3 m², který je obklopen úžasnou terasou o výměře 45,4 m². Z obývacího pokoje se dostanete do komory o výměře 1,1 m², kde je prostor na pračku a sušičku, do pracovny o výměře 11,4 m², která je průchozí s prosklenou zimní zahradou o výměře 8,8 m². Poslední pokoj – krásná prosvětlená ložnice o výměře 21,8 m², ke které náleží terasa o výměře 5,2 m² a koupelna se sprchovým koutem a WC o výměře 4,4 m².

Celý byt je proveden v nadstandardním vybavení, jsou zde použity kvalitní a značkové materiály a dispozičně je navržen pro příjemné a komfortní bydlení. Součástí bytu je nová kuchyňská linka rakouské značky Dankuchen-Silbermond Cerros matt včetně indukce, trouby a parní trouby od DeDieteich, lednice Grundig, myčky Siemens, odsavače Elica, dřezu, misek, dávkovače a baterie od značky Shock. V pokojích je položena třívrstvá dřevěná podlaha Dub naturelle, v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, chodbě a koupelnách velkoformátová dlažba. Zařizovací předměty v koupelnách jsou od značky Villeroy&Boch. V pokojích jsou klientem navržené prostory pro vestavěné skříně a po celém bytě stmívatelné osvětlení od PROFI lighting.

K bytu náleží 2 garážová stání. Vytápění je řešeno plynem – v domě se nachází centrální plynová kotelna. V bytě je k dispozici 5 klimatizací pro váš komfort, bezpečnostní vchodové dveře i zvonek s kamerou. Okna v dekoru antracit jsou hliníková s venkovními žaluziemi. V obývacím pokoji se nachází velký portál se vstupem na terasu. Celý areál je oplocený a poskytuje tak bezpečnost i soukromí.

Rezidence Neklanka se nachází v přírodním krajinném prostředí obklopeném zelení. Lesní masiv v jižním sousedství vzhledem k regulací zůstane nezastavěný. V blízkosti Rezidence však najdete jak tramvajovou zastávku, tak metro, autobusy i vlakové nádraží. Na Pražský okruh Vám cesta zabere minutu autem a na letiště 20 minut. Veškerá občanská vybavenost je dostupná pěšky.

Tento byt Vás okouzlí a nadchne. Je skvělou příležitostí, dosud v bytě nikdo nebydlel a čeká na svého nového majitele.

Parkování

2x garážové stání

Výhody

2x koupelna, 5x klimatizace

Příslušenství

2x terasa, zimní zahrada

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje