Rodinný řadový dům u Chrudimi

Bydlení v Lukavici

Lokace

Lukavice, Pardubický kraj

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

195 m2

Cena

4 299 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji řadový dům v obci Lukavice u Chrudimi. Součástí prodeje je i oddělená zahrada, dvougaráž s půdním prostorem pro uskladnění věcí, terasa s posezením a kuchyňskou linkou, bazén. Tento pozemek o výměře 113m2 je vzdálen přibližně 20 metrů od domu.

Výstavba je z roku 2002 a postupné úpravy a rekonstrukce domu proběhly přibližně před 10 lety. Vyměněny jsou obvodové a střešní okna za plastová, sádrokartonové podhledy, a proběhla i výstavba druhé koupelny v podkroví. Dům má přistavěný vyteplený vchod, který slouží jako zádveří. Dispozice je řešena jako 3+kk s půdou pro uložení věcí. 

Dům je napojen na plynovod a distribuční síť elektrické energie. Zdroj vody je z přípojky veřejného vodovodu a splaškové vody jsou odvedeny do čističky. V domě je podlahové vytápění.

Hned za domem je sportovní areál s dětským hřištěm, venkovní posilovnou a vnitřní tělocvičnou. V obci se nachází autobusová zastávka, která je vzdálená 100 m od domu, obchod s potravinami, škola a školka, restaurace. 

K nastěhování po vzájemné domluvě.

K nastěhování

více po telefonu

Počet podlaží

2

Ostatní

garáž, zahrada

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje