Rodinný dům se zahradou / Český Herálec

s prostornou půdou k rekonstrukci

Lokace

Český Herálec

Dispozice

5+kk

Pozemek

1249 m2

Cena

4 490 000Kč

O nemovitosti

Prodej rodinného domu s udržovanou zahradou a prostornou půdou k rekonstrukci na obytné podkroví. Nachází v centru obce Herálec – okres Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina, část Český Herálec. Jedná se o lokalitu v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, poblíž Železných hor.

Na pozemku o rozloze 1249 m2 se rozprostírá vzrostlá zahrada, kterou můžete zalívat ze studny. Dům je pak napojen na obecní vodovod a kanalizaci. V zadní části pozemku je přístavba, nyní využita jako kůlna pro zahradní náčiní, kterou lze však využít i jako garáž. 

V průběhu času byl dům pečlivě renovován: střecha, fasáda, okna, nové venkovní rolety, dlažby, kuchyň a plynové vytápění. Dříve se v kuchyni nacházel krb s rozvodem do obytných místností, který lze po renovaci komína opět vybudovat. S ohledem na rozsáhlý prostor nabízí tato nemovitost i ideální příležitost pro dvougenerační bydlení. Nevyužitá půda s dostatečným prostorem je ideální k rekonstrukci na obytné podkroví. Můžete tak naplnit dům svými vlastními nápady a představami. 

A to ještě není všechno! Na prohlídce vám představím možnost získání dotace na zateplení tohoto domu, což Vám nejen ušetří náklady na energie, ale také zvýší celkovou hodnotu Vašeho nového domova.

Obec Herálec se nachází 13 km od Hlinska, 5 km od Svratky a cca 17 km od Žďáru nad Sázavou. V samotné obci je základní občanská vybavenost – pošta, potraviny, základní a mateřská škola, dětské a workoutové hřiště, fotbalové hřiště a tenisový kurt, či kulturní dům. Okolní příroda umožňuje krásné procházky nebo třeba vyjížďky na kole. V letních měsících se můžete rekreovat u dvou rybníků Haťák a Šantrůček. Nedaleko je i rybník Velké Dářko, který je oblíbeným místem pro rybáře, ale také pro rekreační aktivity jako jsou například koupání, windsurfing, vodní lyžování, jízda na šlapadlech, člunech či kajacích. 

Volné po vzájemné domluvě.

Možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. 

Přijďte a přesvědčte se sami o potenciálu této nemovitosti.

Půda

možnost obytného podkroví

Garáž

sloužící jako kůlna

Studna

vrtaná

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje