Rezidence VICTORIA / Košíře – Praha 5

Novostavba z roku 2020

Lokace

Praha 5 - Košíře

Dispozice

2+kk

Podlahová plocha

54 m2

Cena

na dotaz

O nemovitosti

Byt 2+kk v Rezidenci Victoria Košíře, Praha 5, ulice Musílkova 1338/4.

Novostavba z roku 2020 je výjimečná nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Toto bydlení je ideální jak na vlastní bydlení, tak investiční příležitost.

Bytový dům je navržen v nízkoenergetickém standardu – důkladně zateplená stavba, kvalitní dřevěná EURO okna, disponující venkovními hliníkovými žaluziemi na elektrické ovládání. Interiérové dveře nadstandardní výšky 210 cm v bezfalcovém provedení se skrytými panty. Vstupní bezpečnostní dveře třídy 3, protipožární s ocelovou zárubní. Podlahy dřevěné v dekoru přírodního dubu. V koupelně, WC, komoře a v chodbě – velkoformátové rektifikované dlažby italské značky Sintesi, stejně tak obklady. Sanita italské značky Laufen. 

Podlahová plocha bytu činí 53,5 m2. Kuchyňská linka s dostatkem úložného prostoru je zhotovena na míru a vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. V ložnici zůstává vestavěná skříň a v komoře zabudovaný policový systém s pračkou. K bytu náleží terasa s okrasnou a udržovanou zahradou o rozloze 72,5 m2 na jižní straně ve vnitrobloku rezidence. Součástí je dále sklep s plochou 3 m2 a garážové stání, které má šířku 4,4 m. 

V blízkosti se nachází hned několik parků, jako například Kavalírka, Klamovka a Cibulka s vyhlídkovou věží s krásným výhledem a rybníky. 
Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, gymnázium, obchody, restaurace i sportovní centrum. Sportovcům je k dispozici nedaleké squash centrum či tenisové kurty Na Cibulce. Tramvajová zastávka Kavalírka je též v těsné blízkosti rezidence, která Vás dopraví za 6 minut Ke stanici metra „B“ Anděl i Radlická.

K nastěhování ihned po prodeji.

Možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Více informací u makléřky a na prohlídce.

Zahrada

73 m2

Garážové stání

pro 2 auta

Ostatní

venkovní hliníkové žaluzie

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje