Rekreační chata pod svahy Krkonoš

Nečekejte na zázraky v této nejisté době a pořiďte si svou vlastní nemovitost na horách

Lokace

Rudník

Dispozice

3+kk

Pozemek

374 m2

Cena

Prodáno

O nemovitosti

Prodej rekreační chaty v klidné chatové osadě Janovice – obce Rudník, která se rozprostírá pod svahy Krkonoš. Pozemek o rozloze 374m2 zahrnuje vyhrazené parkovací stání pro dvě auta a kůlnu o rozloze 23m2, určenou k uskladnění zahradního nářadí a techniky.

Suterén chaty je připraven na rekonstrukci a má samostatný vchod ze zahrady. V roce 2018 proběhla rekonstrukce koupelny, kuchyně a nové rozvody elektřiny. Vytápění je řešeno krbem na tuhá paliva, elektrickými přímotopy a ohřev teplé vody zajišťuje bojler. Součástí prodeje je také kompletní vybavení chaty a kůlny. Terasa, balkon i lodžie jsou orientovány na jižní stranu, kde si můžete užívat výhled do přírody.

Chata je připravená k okamžitému užívání, případně i trvalému bydlení. Je ale vhodná i za účelem investice pro krátkodobý pronájem, a to pro celý rok. V okolí je mnoho možností letního i zimního vyžití. Skiareály Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou jsou vzdálené do 30 minut a nejbližší sjezdovka Černý důl je v dojezdu 10 minut. Nedaleko je pak les a běžecké trasy o délce 51 km. V obci Rudník se nachází také pošta, obchod s potravinami, autobusová zastávka, hospoda, základní škola a wellness.

Skiareál Černá Hora

20 min

Skiareál Špindlerův Mlýn

30 min

Skiareál Černý důl

10 min

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje