Prostorný řadový dům nedaleko lesa

Bydlení blízko přírody

Lokace

Barchov u Pardubic

Dispozice

3+kk

Pozemek

387 m2

Cena

Prodáno

O nemovitosti

Proč tu bydlet?

Protože právě tady na Vás dům dýchne příjemnou atmosférou jen co vejdete do dveří. Navíc les máte vzdálený 15 minut chůze a v Pardubicích jste autem za 10 minut.

A pokud máte děti, tak v této obci budou mít o zábavu opravdu postaráno.

Jedná se o dvoupodlažní, krajní řadový dům s půdním prostorem o dispozici 3+kk, s možností přepažení na 4+kk. Přízemí domu se skládá z prostorné vstupní haly, koupelny, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem a jídelnou. V patře se nachází druhá koupelna s vanou a sprchovým koutem, dětský pokoj a prostorná ložnice.

Vytápění je zajištěno plynovým kombinovaným kotlem a podlahovým vytápěním v přízemí (kuchyň, koupelna a chodba). Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Příjezd k pozemku je po místní asfaltové komunikaci navazující na účelovou nezpevněnou komunikaci.

Udržovaná zahrada o výměře 307 m2 s dostatkem soukromí je orientovaná na jihozápadní stranu. Vstup na zahradu je možný francouzským oknem z obývacího pokoje a brankou z příjezdové cesty. Je zde i vydlážděná plocha terasy a zahradní domek na nářadí a zahradní techniku. Před domem se nachází jedno parkovací místo a společné parkoviště pár metrů od domu. Parkování je možné i na pozemku nebo lze předělat prostornou vstupní halu na garáž pro jedno auto.

Obec Barchov se stále rozvíjí – bude zde dokončeno sportovní hřiště a otevřena místní hospoda. Pořádají se zde i společenské, kulturní a dětské akce. Potraviny jsou ve vzdálenosti 3 km, mateřská škola 4 km, základní škola 5 km a autobusová zastávka 350 m.

Pardubice

10 min

Hradec Králové

20 min

Dálnice

20 min

Podívejte se na

videoprohlídku

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje