PRONÁJEM Byt 3+kk Rezidence Botanica

Bydlení s velkou terasou

Lokace

Praha 5

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

81 m2

Cena

32 000

O nemovitosti

Pronájem bytu 3+kk v unikátní rezidenci Botanica, která byla oceněna mezinárodním certifikátem BREEAM EXCELLENT, díky použitým technologiím.

Objekt Botanica se nachází v ulici Pod stolovou horou na Praze 5 v Jinonicích, v prestižní rezidenční čtvrti, která sousedí s přírodním parkem „Košíře – Motol“. Jeho součástí je i přírodní památka – stolová hora Vidoule, jeden z nejvyšších pražských kopců.

Bytový dům je navržen v nízkoenergetickém standardu – důkladně zateplený obvodový plášť budovy, kvalitní okna a solární termické kolektory pro předehřev teplé vody, umístěné na střeše bytového domu. Jedno ze zelených řešení bytového domu Botanica je zcela unikátní. Jde o systém pro hospodaření s tzv. šedou vodou. Jeho principem je recyklace použité vody z umyvadel, van a sprch, a její opětovné použití slouží zejména ke splachování toalet. Díky tomu je možné ušetřit až 26 % běžné spotřeby pitné vody. U domu je navíc umístěna akumulační nádrž pro zachycování dešťových vod, které jsou využívány pro zalévání zahrádek a zeleně v okolí domu, a tím nahradí spotřebu pitné vody. Retence dešťových vod je zajištěna i díky zeleným střechám nad prostorem garáží a některých bytových jednotek.

Užitná plocha bytu činí 81m2. K bytu náleží terasa o rozloze 50 m2, která jsou přístupné ze tří pokojů. Všechna okna disponují venkovními žaluziemi na elektrické ovládání. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů, sedačka, křesla, konferenční stolek, TV, jednolůžková postel, regály, skříň, botník, pračka. Součástí je dále garážové stání. Ve společných prostorách je možné využívat kolárnu a místnost se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů.

V blízkosti rezidence se nachází i golfové hřiště, mezinárodní školy, jako například Deutsche Schule Prag, školky, víceleté gymnázium, anglická mateřská školka Little Bear i Gymnázium Jaroslava Heyrovského. Dále pak obchody a supermarkety, ale i Galerie Nové Butovice, kde naleznete veškeré obchody, služby i restaurace. Dopravní dostupnost zajišťuje blízká autobusová zastávka a stanice metra B „Nové Butovice“. Nájezd na dálnici D5 je od bytového domu ve vzdálenosti 1 km a letiště Václava Havla přibližně 15 minut jízdy.

Cena je uvedena bez záloh na energie (4.000 Kč), kauce (36.000 Kč) a provize (ve výši jednoho nájmu + DPH). Elektrická energie bude přehlášena na nájemce.

Majitel si vyhrazuje vybrat nájemce dle vlastních kritérií. 

Volné od 1.8.2023

Terasa

50 m2

Parkování

garážové stání

Ostatní

venkovní žaluzie

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje