PRONÁJEM – Byt v rezidenci DOCK, Praha 8 / Libeň

Život u řeky - moderní marina uprostřed města

Lokace

Praha 8

Dispozice

3+kk

Celková plocha

145 m2

Cena

PRONAJATO

O nemovitosti

Bydlení v rezidenčním komplexu DOCK, na místě bývalého přístavu na rozhraní Karlína a Libně. Nabízí se Vám zde nezaměnitelné výhledy na Vltavu, zeleň v nejbližším okolí i vlastní park, a přesto pouhých deset minut do centra Prahy!

Pronájem střešního bytu o dispozici 3+kk s vlastní terasou o velikosti 72 m2, na které máte k dispozici vlastní vířivku. Dominantou je kuchyň s mramorovou deskou a přidatnou speciální varnou deskou na wok. Komfort bydlení poskytují i venkovní elektrické žaluzie a klimatizační jednotky. Součástí pronájmu je i vnitřní parkovací stání a prostorný sklep. K dispozici máte v domě i recepci, která funguje 24 hodin denně.

Zde Vám nic chybět nebude – v parku jsou dokonce i chytré solární lavičky pro dobíjení telefonů. Na běžecké tartanové dráze, která je kolem celého areálu, najdete měřič rychlosti a multifunkční stojan na opravu jízdních kol. Kochat se pak můžete pohledem na okrasné jezírko včetně mlhoviště. Park je dále vybavený i technologiemi pro zajištění konání trhů a různých akcí.

Díky rychlému rozvoji zde vzniká řada nových restaurací, kaváren a ostatních služeb. Za pár minut dojdete do centra Prahy, Karlína i Holešovic.

Cena je uvedena bez záloh na energie a elektrická energie se přehlašuje na nájemce.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií.

Volné ihned.

Měsíční náklady

+ 6 000 Kč

Parkování

vlastní vnitřní parkovací stání

Ostatní

terasa s vířivou, klimatizace, sklep

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje