Novostavba patrového domu v nové zástavbě

Bydlení, které Vás chytne za srdce

Lokace

Barchov u Pardubic

Dispozice

5+kk

Pozemek

915 m2

Cena

Prodáno

O nemovitosti

Dispozice je řešena jako 5+kk. Vstup do domu je osvětlený a krytý přístřeškem. Ze zádveří se dostanete do prostorné haly spojující kuchyň a jídelnu s obývacím pokojem, jehož příjemnou atmosféru podtrhuje krb, výhled do udržované zahrady a na venkovní terasu. V přízemí domu naleznete i koupelnu se sprchovým koutem, pracovnu a komoru. Do patra se dostanete po osvětleném schodišti bodovými světly a střešním oknem. Zde se nachází dětský pokoj a šatna, která je přístupná z prostorné ložnice a z koupelny s rohovou vanou a dalším sprchovým koutem. Nechybí zde ani garáž se samostatným vchodem, umístěna po pravé straně od hlavního vchodu do domu. V garáži se nachází jedno parkovací místo a druhé je před garážovými vraty Lomax. Před pozemkem jsou vyhrazena ještě další 2 parkovací místa.

Dostatek světla poskytují plastová okna s izolačním trojsklem. O teplo domova se postará podlahové teplovodní vytápění, krbová kamna a elektrický kotel. V letních dnech se horko dovnitř nedostane díky venkovním elektrickým žaluziím a venkovním elektrickým roletám LOMAX. Pokud máte rádi moderní technologie, můžete je ovládat i pomocí Vašeho mobilního telefonu. Nezapomnělo se ani na hmyz, před kterým Vás ochrání posuvné dveřní sítě proti hmyzu a sítě integrované v roletách. Jelikož má pozemek velkorysých 915m2, určitě Vás potěší automatický zavlažovací systém GARDENA, který čerpá vodu z vrtané studny. Velká zahrada orientovaná na jih navíc nabízí spoustu prostoru pro umístění bazénu a zahradního domku. Dům je postaven z cihel HELUZ o tloušťce 300mm a zateplen polystyrenem o tloušťce 200mm. Obvodové stěny tvoří cihelné bloky s tepelnou izolací jako výplň dutin. Zateplená je rovněž i zemní stavba a podkrovní stropy. Střecha je tvořena kombinací střechy sedlové BRAMAC se sklonem 40° se skrytými okapními žlaby a z části střechy ploché. Nádvoří je pokryto betonovou dlažbou a interiér domu vinylovou podlahou QUICKSTEP sjednocenou v přízemí i v patře dekorem dřeva.

V obci je vybudována telekomunikační síť, plynovod, vodovod a kanalizace. Pokud máte rádi společenské akce, pak se můžete těšit na obecní Posvícení, různé akce pro děti, Vítání občánků nebo Mikulášské oslavy. Barchov se nachází v Pardubickém kraji v blízkosti větších měst, jako jsou například Pardubice, Chrudim, Přelouč a Hradec Králové.

.


Cena
8 500 000 Kč


Typ nemovitosti
rodinný dům


Lokace
Barchov u Pardubic


Užitná plocha
176 m2


Pozemek
915 m2


Plocha zahrady
615 m2


Rok výstavby
2018


Počet podlaží
2


Ostatní
garáž, venkovní elektrické žaluzie a rolety, podlahové vytápění, zavlažovací systém, studna

Hradec Králové

20 minut

Pardubice

10 minut

Dálnice

20 minut

podívejte se na

Videoprohlídku

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje