Pozemek pro developerský záměr /Český Herálec

v nové zástavbě

Lokace

Český Herálec

Dispozice

-

Pozemek

9774 m2

Cena

6 490 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme Vám velmi zajímavou investiční příležitost – pozemek pro developerský záměr.

Prodej krásného rovinatého pozemku s výhledem do krajiny, o velikosti 9774 m2, který se nachází u nové zástavby v obci Herálec – okres Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina, část Český Herálec. Jedná se o lokalitu v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, poblíž Železných hor.

Pozemek parc. č. 490/2 v k.ú. Český Herálec je veden jako trvalý trávní porost a v územním plánu Herálec je zařazen do zastavitelné plochy a pro bydlení v rodinných domech. V územní studii je navrhována parcelace na stavební pozemky pro umístění stavby RD v lokalitě Famílie. Je tedy ideální pro výstavbu několika rodinných domů. Další variantou je výstavba jednoho rodinného domu a rozprodej pozemků s velkým výnosem po rozparcelování. Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny k hranici pozemku. 

Obec Herálec se nachází 13 km od Hlinska, 5 km od Svratky a cca 17 km od Žďáru nad Sázavou. V samotné obci je základní občanská vybavenost – pošta, potraviny, základní a mateřská škola, dětské a workoutové hřiště, fotbalové hřiště a tenisový kurt, či kulturní dům. Okolní příroda umožňuje krásné procházky nebo třeba vyjížďky na kole. V letních měsících se můžete rekreovat u dvou rybníků Haťák a Šantrůček. Nedaleko je i rybník Velké Dářko, který je oblíbeným místem pro rybáře, ale také pro rekreační aktivity jako jsou například koupání, windsurfing, vodní lyžování, jízda na šlapadlech, člunech či kajacích. 

K dispozici ihned.

Budeme se těšit na prohlídce

Hlinsko

14 min

Žďár nad Sázavou

20 min

Chrudim

44 min

Zvu vás na prohlídku:

Videoprohlídku

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje