PENTHOUSE v pražských Holešovicích

Luxusní, nadstandardně vybavený penthouse 4+kk se dvěma terasami a vlastní střešní zahradou

Lokace

Praha

Dispozice

4+kk

Obytná plocha

205 m2

Cena

32 900 000 Kč

O nemovitosti

V místě, kde byl před více jak sto lety vybudován nejvýznamnější pražský přístav, stojí nyní nová čtvrť Prague Marina s rozsáhlou zelení, relaxační zónou a dostatečným prostorem pro aktivní a zároveň klidný život a odpočinek. Je to hranice mezi dvěma světy. Na jedné straně klid, soukromí a příroda, na straně druhé uslyšíte ruch města s nekonečným množstvím zábavy.

Holešovice byly označeny v britském deníku The Guardian v žebříčku deseti nejzajímavějších čtvrtí v evropských městech. Za poslední dekádu se tak proměnily v pulzující čtvrť, která nabízí spoustu designových obchůdků, barů či galerií. Kromě nadčasových bytů a domů, tu ale najdete i historii, a to v podobě industriálních budov či činžovních domů vybudovaných na přelomu 19. a 20. století, které tvoří pilíře holešovické architektury. Tohle vše vás dělí pouhých 10 minut od samého centra Prahy.

V této moderní rezidenci s recepcí, která je k dispozici 24/7, Vám nabízíme nadstandardně vybavený, klimatizovaný penthouse o celkové ploše 632m² a dispozici 4+KK s možností úpravy na 5+kk. Luxus o obytné ploše 205 m², se dvěma terasami 68 m² a 18 m² s výhledem na Vltavu a panorama hlavního města Prahy. K penthousu náleží střešní privátní zahrada o velikosti 341 m². Váš osobní malý svět na jednom místě.

Byt je umístěn v 7.NP a dispozičně je velmi praktický. Z velké vstupní haly pokračujeme do prostorného obytného pokoje s otevřenou kuchyní a jídelnou s přímým vstupem na obě terasy. Samostatně je pak oddělena obytná část s hlavní ložnicí, šatnou a s tzv. en-suite koupelnou. Ta vám nabízí otevřené propojení prostoru mezi koupelnou a ložnicí. Další dvě ložnice umožňují vstup do sdílené koupelny včetně toalety, technické místnosti, šatny, kde jsou umístěny šatní skříně s úložnými prostory a druhá samostatná toaleta. Z těchto ložnic máme opět přístup na jižní terasu. K bytu náleží dvě parkovací místa a dva samostatné sklepy.

Nadčasový interiér, se zařízením na míru, poskytuje plně vybavenou kuchyň od německé značky Schüller, spotřebiče zn. De Dietrich a vinotékou zn. Liebherr. Na hlavní terase, orientovanou na jihozápad, najdete letní kuchyni s lednicí a grilem Grandhall. Terasa je vybavena posuvným, elektricky ovládaným zastřešením pergoly. Na terasu navazuje „klenot“ celého objektu, a to střešní zahrada, kde můžete pozorovat západy slunce nad Prahou. V zahradě najdete prostor pro relax a odpočinek, ale také zábavu a společenskou část. Po svém vzniku dostala ocenění Zahrada roku. Fontána a otevřený oheň vytváří příjemné oddychové místo. Najdeme zde i využití pro děti v podobě hřiště, kde konstrukce připomínající loď koresponduje s pohledem na holešovický přístav.

Příjemnou výhodou je vybavení systémem „chytré domácnosti“ – Control4 s možností ovládání přes Váš smartphone. Jedním kliknutím tak ovládáte osvětlení, topení či chlazení, stínění nebo zabezpečení.

Okolí nabízí několik mateřských a základních škol, česko-anglické gymnázium, obchody, restaurace, bistra, kavárny a golfový klub. Autobusová zastávka je přímo u domu, 5 minut chůzí se dostanete na metro Nádraží Holešovice a v pěším dosahu jsou tramvajové zastávky Maniny a Ortenovo náměstí.Zaujala Vás naše nabídka holešovického penthousu? Chcete okusit luxus a nadstandard? Pokud ano, pak se na nás neváhejte obrátit.

Vlastní střešní zahrada

Letní kuchyně

Systém chytré domácnosti

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje