Na chatě u lesa / Velké Dářko

Rekreační chata Polnička

Lokace

Polnička - Velké Dářko

Dispozice

2+1

Pozemek

457 m2

Cena

2 890 000 Kč

O nemovitosti

Rekreační chata uprostřed lesnaté krajiny Žďárských vrchů. Nachází se přímo u lesa, kousek od rybníka Velké Dářko, který je také nazýván jako „moře Vysočiny“.

Pozemek o rozloze 457 m2 má dvě přístupové cesty a přístřešek na auto. Zahrada je orientovaná na jih a ohraničena živým plotem. Stavba je cihlová a nabízí prostornou obývací místnost s krbem, kuchyň s jídelním koutem, koupelnu se sprchou a WC. Nad obytným podkrovím se nachází i půdní prostor pro uložení věcí. Chata je podsklepená, napojena na veřejný vodovod (uzávěr na pozemku) a odpad je sveden do betonové jímky. Vytápění řešeno krbovými kamny a v podkroví jsou kamna na uhlí. Chata se prodává včetně vybavení. 

Okolí chaty je ideální pro milovníky přírody a venkovních aktivit. Hned přes cestu je krásný les ideální na procházky a houbaření. Kromě rekreačních objektů a kempů tu najdete i jachting klub. Můžete si půjčit a vyzkoušet jachty, windsurfing nebo loďky. Rybník Velké Dářko je oblíbeným místem pro rybáře, ale také pro rekreační aktivity jako jsou například koupání, vodní lyžování, jízda na šlapadlech, člunech či kajacích. 

V okolí se nachází také několik cyklostezek a turistických tras. Kolem rybníka vede naučná stezka a po břehu vede také cyklostezka spojující Žďár nad Sázavou a Polničku. Naučná stezka prochází dvěma národními přírodními rezervacemi připomínající svým vzhledem severskou tajgu – Dářkem a Radostínským rašeliništěm. 

Lidé jezdí k Rybníku Velké Dářko především v létě, protože v této době je zde k dispozici široká nabídka aktivit spojených s vodou a venkovním pobytem. Proto je tato chata ideální i jako investiční nemovitost pro krátkodobý pronájem. 

K dispozici ihned.

Budeme se těšit na prohlídce

Zástavba

rekreační chatová oblast

Lokalita

národní přírodní rezervace

Příroda

u lesa a vody

Podívejte se na

videoprohlídku

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje