Krajní řadový dům v Nechanicích

Lokace

Nechanice

Dispozice

2+1 a 2+1

Pozemek

291 m2

Cena

Prodáno

O nemovitosti

Krajní řadový dům 2+1 a 2+1 s pozemkem o rozloze 291 m2 v centru města, v klidné ulici Žižkova 171, Nechanice. Dům byl postaven původně přízemní s půdou na začátku 20. století. V 70. letech bylo vybudováno obytné podkroví, a vznikla tak dispozice vhodná pro dvougenerační bydlení, s užitnou plochou 131 m2.

Je zde možnost i okamžitého užívání, ale spíše je dům určen k rekonstrukci dle přání nového majitele, kterou v případě zájmu můžeme zajistit. Dům se prodává ve stavu, v jakém je zachycen na fotografiích. Vizualizace rekonstrukce jsou vytvořeny pouze pro představu možné podoby interiéru.

Dům je částečně podsklepen a napojen na plynovod a distribuční síť elektrické energie. Zdroj vody je vlastní, z kopané studny. Do sklepa je zavedena přípojka veřejného vodovodu. Splaškové vody jsou odvedeny do septiku s přepadem do kanalizace.

Hlavní vstup do domu je ze severní strany z ulice. Na jižní straně se nachází dvůr, který je částečně betonový a částečně zatravněný. Na dvoře stojí přízemní zděná stavba, o rozměrech cca 3 x 14 m, která slouží jako dílna, prádelna a garáž. Tato stavba je spíše určená k demolici. Vznikla by tak prostornější zahrada s možností výstavby nové garáže. Příjezd na pozemek je možný dřevěnou bránou z jižní strany. Oplocení z boků je částečně zděné a částečně z pletiva.

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, jako školy a školky, autobusová zastávka, obchody, pošta, lékárna, hospoda, park a dětské hřiště. V okolí je spoustu krásných míst, jako například zámek Hrádek u Nechanic.

Součástí prodeje je i odborný posudek stavu z provedené inspekce nemovitosti.

Hradec Králové

18 min

Pardubice

30 min

Dálnice

15 min

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje