CHALET ASTRÉ  v Orlickém Záhoří

Na samotě u lesa

Lokace

Orlické Záhoří

Dispozice

5+kk

Pozemek

3300 m2

Cena

na dotaz

O nemovitosti

Toto neuveřitelné místo si na první pohled každý zamiluje. Chalet je opravdu kouzelný, okamžitě ve Vás vyvolá pocit naprostého klidu a budete si zde užívat jen pocity svobody a potěšení. Kvalitní použité materiály, stylový design a neuvěřitelné okolí. Ideální místo pro rekreaci nebo i stálé bydlení.

Toto místo svojí originalitou a jedinečností je součástí webového portálu Amazing Places.

Chalet o celkové vnitřní ploše téměř 200 m2 leží na samotě u řeky Orlice na pozemku o rozloze 3 300 m2, z toho zastavěná plocha domu 127 m2, zahrada 3 173 m2. Vstupní chodba do chaletu má 5,19 m2 a vede do chodby (11,55 m2), ze které se dostanete do koupelny se sprchovým koutem a WC (7 m2), technické místnosti (6,21 m2), pokoje, který je nyní využíván jako herna pro děti, ale i dospělé (23,83 m2), spíže vedle kuchyně (3,53 m2) a do hlavní části – obývacího pokoje s kuchyňským koutem (46,29 m2), kde jdou sluneční paprsky celý den, z obývacího pokoje je možné vyjít přímo na terasu (24 m2) a užívat si božský klid okolí.

Dřevěné schodiště, které se nachází v obývacím pokoji vede do 2.NP a dovede Vás na rozlehlou chodbu (15,68 m2), ze které vedou dveře do úžasné prosklené ložnice se šatnou (27,06 m2 + 4,89 m2), hned vedle do pokoje (13,97 m2), do koupelny s vanou a WC (10,31 m2) a do posledního pokoje o výměře 23,83 m2.

Tento chalet Vás nenechá chladnými

V celém chaletu je kvalitní vinylová podlaha, v koupelnách a v chodbě dlažba. Kuchyň je dělaná na zakázku od místního truhláře a je vybavena spotřebiči Bosch a Whirlpool. Vytápění je zde teplovodní podlahové přes automatický kotel na pelety, který se nachází v technické místnosti a vydrží až týden bez doplnění. V obývacím pokoji jsou i krbová kamna pro doladění atmosféry, ale dokáží také vytopit celý chalet. Všude jsou dřevěná okna. Na pozemku se nachází kůlna pro uskladnění dřeva. Díky solárním panelům umístěným na střeše domu se ušetří 30-40% nákladů na elektřinu.

Společně s prodejem chaletu na Vás bude kompletně převedena správa Instagramu pod názvem chalet_astre již zmiňované nemovitosti, který má momentálně již 5 829 sledujících.

Prohlédnout profil

Obec Orlické Záhoří se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji a nabízí spousty možností pro aktivní, ale i odpočinkovou rekreaci. Pro milovníky zimy je Orlické Záhoří místem lyžařských sjezdovek jako je Ski areál Jadrná či Ski areál Černá Voda a Ski areál Bedřichovka. Občanská vybavenost jako škola, školka, potraviny nebo pošta je v obci samozřejmostí.

Tento chalet Vás nenechá chladnými, utkví Vám v hlavě a budete se sem chtít vracet. Přijďte se na něj podívat a přesvědčit se sami.

LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO DEŠTNÉ

17min

ŘÍČKY V ORLICKÝCH HORÁCH

17min

BAŽINY CZARNE BAGNO POLSKO

15min

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje