Byt 3+kk Lidická bouda / Pec pod Sněžkou

nejžádanější rekreační oblast v srdci Krkonoš

Lokace

Pec pod Sněžkou

Dispozice

3+kk

Celková podlahová plocha

62,4 m2

Cena

na dotaz

O nemovitosti

Rezidenční komplex Lidická bouda je situován v horské oblasti Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1100m s přímým přístupem ke sjezdovce Mulda. Komplex je výjimečný svým umístěním na jednom z krkonošských hřebenů, přímo nad údolím Pece pod Sněžkou a jedním z nejvyhledávanějších turistických a sportovních středisek.

Původní horská chata byla zrenovována a doplněna o druhou moderní budovu s propojovacím krčkem, který v sobě skrývá fitness a wellness prostory, kde naleznete společenskou místnost, vířivku, bazén a saunu. V rámci společných prostor je možné využívat i prádelnu, sušárnu, kolárnu a lyžárnu. 

Byt č. 1 je dispozičně řešen jako 3+kk s celkovou podlahovou plochou 62,4 m2. Užitná plocha bytu je 51,5 m2. Nachází se v přízemí a jeho součástí je i terasa o rozloze 63 m2 a sklepní kóje s výměrou 2,8 m2. Standard vybavení zahrnuje dřevěnou podlahu a bezfalcové dveře přírodního dřeva, dřevěná eurookna – trojsklo, kuchyňskou linku.

Plánované dokončení rekonstrukce: 12/2022.

Parkování je zajištěno soukromým parkovištěm s 20 parkovacími místy.
Zájemci o lyžování v Krkonoších zde naleznou lyžařské podmínky přímo u komplexu, kde začíná sjezdovka „Mulda“ s délkou tratě 650 m. Přímo před komplexem prochází „běžecká magistrála“ s napojením na řadu dalších běžkařských tratí. Vedle nabídky zimního lyžování v Krkonoších se v létě nabízí trasy pro pěší turistické výlety či horské cyklostezky.

Terasa

63 m2

Sklepní kóje

2,8 m2

Kolaudace

12/2022

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje