Byt 3+kk Rezidence Botanica

prestižní místo k bydlení

Lokace

Praha

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

81,6 m2

Cena

Na dotaz

O nemovitosti

Byt 3+kk v unikátní rezidenci Botanica, která byla oceněna mezinárodním certifikátem BREEAM EXCELLENT, díky použitým technologiím.

Objekt Botanica se nachází v ulici Pod stolovou horou na Praze 5 v Jinonicích, v prestižní rezidenční čtvrti, která sousedí s přírodním parkem „Košíře – Motol“. Jeho součástí je i přírodní památka – stolová hora Vidoule, jeden z nejvyšších pražských kopců.

Ve vedlejším vchodě pro Vás mám k prodeji obdobný byt, který můžete vidět také ve videoprohlídce nebo v záložce Nemovitosti.

Bytový dům je navržen v nízkoenergetickém standardu – důkladně zateplený obvodový plášť budovy, kvalitní okna a solární termické kolektory pro předehřev teplé vody, umístěné na střeše bytového domu. Jedno ze zelených řešení bytového domu Botanica je zcela unikátní. Jde o systém pro hospodaření s tzv. šedou vodou. Jeho principem je recyklace použité vody z umyvadel, van a sprch, a její opětovné použití slouží zejména ke splachování toalet. Díky tomu je možné ušetřit až 26 % běžné spotřeby pitné vody. U domu je navíc umístěna akumulační nádrž pro zachycování dešťových vod, které jsou využívány pro zalévání zahrádek a zeleně v okolí domu, a tím nahradí spotřebu pitné vody. Retence dešťových vod je zajištěna i díky zeleným střechám nad prostorem garáží a některých bytových jednotek.

Užitná plocha bytu činí 81,6 m2. K bytu náleží 2 zahrádky o rozloze 35,5 m2 na severní straně a 24,5 m2 na straně jižní, které jsou přístupné z obývacího pokoje, kuchyně a pracovny. Celková plocha teras je pak 9,6 m2. Okna na jižní straně disponují venkovními žaluziemi na elektrické ovládání. Součástí je dále sklep s plochou 3,1 m2 a dvě garážové stání s nabíjením pro elektromobil. Ve společných prostorách je možné využívat kolárnu a místnost se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů.

V blízkosti rezidence se nachází i golfové hřiště, mezinárodní školy, jako například Deutsche Schule Prag, školky, víceleté gymnázium, anglická mateřská školka Little Bear i Gymnázium Jaroslava Heyrovského. Dále pak obchody a supermarkety, ale i Galerie Nové Butovice, kde naleznete veškeré obchody, služby i restaurace. Dopravní dostupnost zajišťuje blízká autobusová zastávka a stanice metra B „Nové Butovice“. Nájezd na dálnici D5 je od bytového domu ve vzdálenosti 1 km a letiště Václava Havla přibližně 15 minut jízdy.

Možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Více informací na prohlídce.

Parkování

2 garážová stání

Sklep

3,1 m2

Ostatní

2x zahrádka

Podívejte se na

videoprohlídku

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje