Byt 2+kk se zahradou / Praha 6 – Sedlec

v Praze a přitom v soukromí a klidném okolí

Lokace

Praha

Dispozice

2+kk

Podlahová plocha

55,4 m2

Cena

8 980 000 Kč

O nemovitosti

Hledáte domov, který Vám poskytne nejen moderní bydlení, ale i relaxaci v soukromí Vaší zahrady? 

V tom případě pro Vás máme klidné bydlení v blízkosti přírody a přitom 12 minut od centra. Tento přízemní byt o dispozici 2+kk Vám nabízí příležitost užít si venkovní prostor kdykoli chcete. Na zahradě můžete pořádat společné grilování s přáteli, relaxovat na trávě nebo si hrát s dětmi. Součástí prodeje je i vyhotovený projekt zimní zahrady.

Cihlový dům je z roku 2013 a nachází se v části Prahy Sedlec. Jeho součástí je i společná zahrada se soukromým dětským hřištěm, posezením a místem pro grilování pro majitele domu. Pozemek je obrostlý zelení, což poskytuje dokonalé soukromí a klid. Podlahová plocha bytu činí 55,4 m2 a náleží k němu zahrádka s terasou (9 m2) a vytahovací markýzou.
V roce 2020 došlo v bytě ke zvětšení technické místnosti, kde je umístěna pračka se sušičkou, plynový kotel, police a věšáky. Díky tomu je využívána i jako šatna. Jakmile vstoupíte do bytu, okamžitě si všimnete prostorného obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, který nabízí spoustu přirozeného světla díky velkým bezpečnostním oknům s izolačními dvojskly a venkovními žaluziemi. V pokojích jsou navíc klimatizační jednotky, které lze spolu s osvětlením a žaluziemi ovládat mobilní aplikací – CHYTRÁ DOMÁCNOST. V koupelně je navíc i elektrické podlahové vytápění. Součástí je dále sklep s plochou 4,3 m2 a prostorné garážové stání č. 2. Pokud byste měli více aut, před domem se dá také bezplatně parkovat. Ve společných prostorách je možné využívat společnou kolárnu.

V blízkosti se nachází vlaková zastávka a autobusová zastávka vzdálená jen 5 minut chůze. O přírodu zde rozhodně není nouze. Okolí je ideální pro milovníky pohybu – cyklostezka podél Vltavy, venkovní posilovna, sportcentrum. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí.

Možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. 

Více informací na telefonu a na prohlídce.

Vlastní zahrada

terasa 9 m2

Parkování

garážové stání

Chytrá domácnost

venkovní žaluzie, klimatizace, osvětlení

Podívejte se na

videoprohlídku

Zajímá Vás tato nemovitost?

Napište mi skrze kontaktní formulář nebo mě kontaktujte napřímo.

Kontaktní údaje